PLAN SPAINGÓW – ZIMA 2023

Prezentujemy listę sparingów rybnickich manszaftów przed startem rundy wiosennej sezonu 2022/2023.
Godzina i miejsce rozegrania meczu mogą ulec zmianie.

 

ROW 1964 Rybnik

28.01- BKS Stal Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, boisko „Na Górce”, godz. 11:00) – ODWOŁANY
01.02 – Odra Miasteczko Śląskie
04.02- Śląsk Świętochłowice
11.02 – Odra Wodzisław
18.02 – Pniówek Pawłowice (Rybnik, godz. 11:00)
22.02 – Górnik II Zabrze
25.02 – Polonia Bytom (boisko w Miechowicach, godz. 11:00)
04.03 – GKS II Katowice (boisko Rapid Katowice)

 

GKS Pierwszy Chwałowice

29.01 – Tempo Puńcow 2:9 (1:5)
05.02 – Płomień Ochojec (boisko RKP, godz. 15:00)
11.02 – Sośnica Gliwice (boisko Kamień, godz. 13:00)
18.02 – Czarni Gorzyce
25.02 – MKS 32 Radziejów-Popielów
11.03 – Polonia Niewiadom

 

Rymer Rybnik

04.02 – Naprzód Rydułtowy (boisko RKP, godz. 19:00)
11.02 – Dąb Gaszowice (boisko RKP, godz. 19:00)
18.02 – Sokół Chwałęcice (boisko RKP, godz. 19:00)
25.02 – Naprzód Syrynia (boisko RKP / Syrynia, godz. 19:00)
04.03 – LKS Krzyżanowice (boisko Kamień, godz. 14:30)
11.03 – Zuch Orzepowice

 

Płomień Ochojec

29.01 – Jedność Jejkowice 1:3
05.02 – Pierwszy Chwałowice (boisko RKP, godz. 15:00)
19.02 – Start Pietrowice Wielkie (boisko RKP, godz. 17:00)
26.02 – Zameczek Czernica (boisko RKP, godz. 15:00)
05.03 – KS Pietraszyn (boisko RKP, godz. 13:00)
11.03 – Odra Nieboczowy (boisko Nieboczowy)

 

Górnik Boguszowice

28.01 – KS Szczerbice 4:2
04.02 – Start Pietrowice Wielkie (godz. 17:30)
11.02 – Krupiński Suszec (godz. 15:00)
18.02 – KS Rachowice
26.02 – LKS Woszczyce
01.03 – Polonia Marklowice
04.03 – Czarni Nowa Wieś (godz. 17:30)
11.03 – Jedność Jejkowice

 

MKS 32 Radziejów-Popielów

28.01 – Orzeł Stanica 1:3
04.02 – Granica II Ruptawa
12.02 – KP Kamień
18.02 – Gwarek II Ornotnowice ?
25.02 – Pierwszy Chwałowice
04.03 – Forteca Świerklany
11.03 – LKS Zabełków

 

Zuch Orzepowice

29.01 – KS Wielopole 8:0
04/05.02 – Buk Rudy
11/12.02 – Polonia Łaziska
18/19.02 – LKS Zwonowice
25.02 – LKS Pawłów
04/05.03 – KS Szczerbice
11.03 – Rymer Rybnik

 

Polonia Niewiadom

22.01 – Inter Krostoszowice (boisko Radlin, godz. 13:00) – ODWOŁANY
28.01 – Górnik Radlin 1:4 (0:3)
04.02 – Dąb Gaszowice
11/12.02 – Sokół Chwalęcice (boisko RKP, godz. 17:00)
18.02 – KS Pietrzaszyn
04.03 – LKS Pawlòw
11.03 – Pierwszy Chwałowice

 

Sygnały Gotartowice

04/05.02 – Kolejarz Chałupki
11/12.02 – KS Świerklany
18.02 – Dąb Dębieńsko (godz. 15:30)
26.02 – Jedność Grabownia-Golejów (boisko RKP, godz. 17:00)
04/05.03 – Olza Godów
11/12.03 – Buk Rudy

 

Sokół Chwalęcice

11/12.02 – Polonia Niewiadom (boisko RKP, godz. 17:00)
18.02 – Rymer Rybnik (boisko RKP, godz. 19:00)
26.02 – LKS Dźmierz (boisko RKP, godz. 19:00)
05 03 – Naprzód Borucin (boisko RKP, godz. 17:00)
11.03 – Jedność 32 Przyszowice (boisko RKP, godz. 19:00)
18.03 – Polaris Żory (boisko RKP, godz. 15:00)

 

Jedność Grabownia-Golejów

04.02 – Wilki Wilcza (boisko RKP, godz. 15:00)
12.02 – Unia Książenice (boisko RKP, godz. 15:00)
18.02 – KS Wielopole (boisko RKP, godz. 15:00)
26.02 – Sygnały Gotartowice (boisko RKP, godz. 17:00)
05.03 – Orzeł Jankowice (boisko RKP, godz. 15:00)
12.03 – Czarni Nowa Wieś (boisko RKP, godz. 13:00)

 

KP Kamień

12.02 – MKS 32 Radziejów-Popielów (boisko Kamień, godz. 18:00)
19.02 – MKS Czerwionka
26.02 – KS Brzeźce
05.03 – Korona Bargłówka
12.03 – Pniówek II Pawłowice
19.03 – Pierwszy II Chwałowice

 

Pierwszy II Chwałowice

04.03 – KP II Kamień
19.03 – KP Kamień

 

KS Wielopole

15.01 – SKF Rowień 4:2
22.01 – ROWRyb 5:3
29.01 – Zuch Orzepowice 0:8
18.02 – Jedność Grabownia-Golejów (boisko RKP, godz. 15:00)
25.02 – KP II Kamień
04.03 – Unia Książenice
12.03 – KS Szczerbice

 

KP Kamień II

18.02 – LKS Mizerów
25.02 – KS Wielopole
04.03 – Pierwszy II Chwałowice
11.03 – Unia Książenice
18.03 – do uzgodnienia
25.03 – LKS Ruda Kozielska


Mamy coś zmienić? Daj znać na WhatsApp lub Facebook

LINK do wiadomości (WHATSAPP)

LINK do wiadomości (FACEBOOK MESSENGER)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *