KAMIEŃ WALCZY DO KOŃCA!

W meczu 13. kolejki rybnickiej Klasy B, KP Kamień przegrał na własnym obiekcie z Dębem Dębieńsko 2:3. Bramki dla podopiecznych Filipa Frydeckiego zdobyli Waldemar Pindur oraz Tomasz Wolski.

Sobotnie spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy po 35-minutach prowadzili już trzema bramkami. W odstępie 120 sekund pomiędzy 18., a 20. minutą gry dwukrotnie Kamila Piekarskiego pokonał Gabriel Bartoszek, a kolejne trafienie kwadrans później dołożył Paweł Dolaciński. Tuż przed przerwą kapitalną bramkę dla gospodarzy zdobył niezawodny Waldemar Pindur. Dla 51 letniego (!) zawodnika było to 13. trafienie w obecnym sezonie (za Łączy nas piłka)!

Po zmianie stron mecz się wyrównał, a gospodarze kilkukrotnie zagrozili bramce drużyny z Dębieńska. W tej części gry szyki pokrzyżował nieco arbiter, odgwizdując kilka dość kontrowersyjnych decyzji na niekorzyść drużyny z Kamienia. Ci jednak walczyli uparcie do samego końca, czego efektem był gol autorstwa Tomasza Wolskiego. Na więcej graczom z Hotelowej zabrakło ostatecznie amunicji i… czasu.

W ostatniej kolejce tego sezonu Klasy B „FOOTBALL CENTER” zdegradowany do klasy C klub z Kamienia zagra na wyjeździe z Ruchem Stanowice, natomiast Dąb Dębieńsko podejmie u siebie Inter Krostoszowice. Oba spotkania w sobotę, 3 lipca.

Klub Piłkarski Kamień – LKS Dąb Dębieńsko 2:3 (1:3)
0:1 Gabriel Bartoszek 18′
0:2 Gabriel Bartoszek 20′
0:3 Paweł Dolaciński 34′
1:3 Waldemar Pindur 45′
2:3 Tomasz Wolski 88′